به نام خدا

سخنی با مخاطبان و مراجعین محترم:

اینجانب سیّد فرزاد میرمیران؛ دکتری مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی ، پژوهشگر و مشاور پژوهشی – مهاجرتی با قریب 15 سال سابقه موفّق و بیش از 4 هزار مشاوره موفّق و رزومه های فراوانی که برای دوستان عزیز دانشجو به نام ایشان و برای پیشبرد اهداف پژوهشی و مهاجرتی هموطنان عزیزم نوشته ام ؛ امروز برای راهنمایی شما در مسیر مهاجرت موفّق در کنار شما هستم.

باور اینجانب در مسیر کار و زندگی بر این است که همواره حقیقت ارزشمندترین سندی است که بستر و زمینه موفّقیّت من و شما را در عرصه های مختلف زندگی را فراهم می سازد.

پژوهش و تحقیق و کسب علم و دانش؛ به نوبه خود مهمترین گام در زمینه کسب حقیقت به شمار می رود.

بنابراین در طی سالهای گذشته از بدو شروع خدمت به هموطنانم در زمینه تخصّصم تا کنون سعی نموده ام تا به دور از تجمّل گرایی و ظاهر سازی همواره چراغی روشن در مسیر عزیزانی باشم که در تصمیم گیری برای آینده تحصیلات دانشگاهی خود اعم از داخل یا خارج از کشور باشم؛ با این امید که هر کس به فراخور امکانات و استعداد هایی که دارد بتواند بهترین مسیر مهاجرتی اعم از تحصیلی یا شغلی را برای زندگی آینده خود انتخاب نماید.

در همین راستا؛ یکی از لوازم اصلی مهاجرت تحصیلی و شغلی موفّق داشتن رزومه پژوهشی، علمی و نیز رزومه کاری خوب است که از ابتدا تخصص ما بوده است و در طی سالهای اخیر تجارب کاری ما الگوریتم هایی علمی و کاربردی در این مسیر برایمان ایجاد نموده تا بتوانیم آنچه واقعاً و در عمل برای متقاضی مهاجرت با توجه به شرایطی که هر فرد ویژه خودش دارد ؛ صرف نظر و مجزّا از جنبه های صرفاً قانونی حاکم بر کشور های مختلف ارزیابی کنیم؛ بنابراین مشاوره های ما در  سه مسیر مهاجرت شغلی، تحصیلی و نیز سرمایه گزاری قابل ارائه می باشد. فرصت ها و پکیج هایی نیز ویژه تحصیل در رشته های پر طرفدار (پزشکی و دندانپزشکی و…) و کار توءام با هم موجود می باشد که با توجه به تجارب شخصی و زندگی در برخی از این کشور ها هست که به فراخور آمادگی مراجعین در مشاوره تخصّصی به شما معرّفی خواهد شد.

ضمناً لازم به ذکر است؛ که فعلاً به دلیل تعمیرات و باز سازی دفتر اصلی ( واقع در بلوار دانشگاه ) مراجعین عزیز را بدون تجمّلات و تشریفات اداری در دفتر کار ساده واقع در مجتمع های دانشگاه در انتهای خیابان مشتاق سوّم، ابتدای بلوار ارغوانیه پذیرش خواهیم نمود.

فلذا صرفاً مکان و مراجعه حضوری متعلّق به عزیزان مراجعه کننده ای خواهد بود که بدون بها دادن به ظواهر؛ خواهان حقیقت هستند.

پیشاپیش حضور این دسته عزیزان را خیر مقدم عرض می نمایم.

دکتر سیّد فرزاد میرمیران

فهرست خدمات مهاجرتی موسسه

لطفاً جهت آگاهی از حق الزّحمه خدمات کلید ذیل را لمس نمایید.